Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.07/5 - 138 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
samsung c serileri icin nstreamlmod_youtube search
bildiginiz üzere youtube search samsung c serilerinden kaldirilmistir,  nstreamlmod youtube search
asadaki linkten indire bilirsiniz. Aramaya girmek icin kumandadan "INFO" tusna basmalisiniz.

http://s3.dosya.tc/server3/o28ecx/nstrea...4.zip.html

b5Z8vn.jpg

7kWm1r.jpg
Şimdiden eline sağlık usta.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #akk67 , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
test sürüm hazir, test etmek isteyenler konuya yazsin pm atayim
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #mkvod , #Okifioktay , #Yarbay , #sorgumurat
testler sonuclanmistir, link birinci mesaja eklenmistir
Teşekkür Edenler: #mkvod
akk67 hocam bu seri smart tvlerde nstreamlmod versiyon hangi playerler var benim arkadaşa yukleme yapacamda bilginiz varsa çok sevinirim
Teşekkür Edenler: #akk67
soruyu tam olarak anlamadim sanirim ama anldigima cevap vereyim,
benim sundugum bu sürüm nstreamlmod_2.54 youtube arama icin editlenmis versionudur, youtube embed linkler haric baska embed linkleri acmaz, samsung c serisi icin özel editlenmis olmasina ragmen diyer samsung tv serilerinde de calisir
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
öncelikle akk67 hocam cevap için teşekur ederim demek istedim vk player odnk player bunun gibi desteği varmı yoksa tek vk player desteğimi var dilerim bu sefer az çok derdimi anlatmış olurum şimdiden verdiniz bilgi vede güzel paylaşım için teşekur ederim kendi adıma
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #akk67
aslinda vk, mail.ru gibi aliskin oldugumuz embed linkleri acamakta ama bu sürümde onlari kisitladim, ileride belki eklerim
Teşekkür Edenler:
keşke aktif olsa çok iyi olurdu akk67 hocam varsa öyle bişey yaparsınız çok sevinirim veya bekleriz siz ne zaman uygun görurseniz bekleriz artık
Teşekkür Edenler: #akk67
link ölmüs dosya bulunamadi
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Samsung Smart TV F Serisi yükleme uygulaması sansar 18 33,112 28-08-2022, Saat: 12:19
Son Yorum: KartalSPOR
  Samsung Smart Tv Service Menu J , JU , JS sansar 16 29,450 29-01-2018, Saat: 20:01
Son Yorum: Okifioktay
  Samsung geliştici kiti Hgw7 2 4,878 02-12-2017, Saat: 10:14
Son Yorum: Hgw7
  Samsung Smar TV Türkçe Dil Turan71 5 10,363 03-07-2017, Saat: 08:48
Son Yorum: sorgumurat
  Samsung TV’lerle Yayınları Kayıt Edin sansar 2 12,192 22-12-2016, Saat: 18:41
Son Yorum: gallardo101

Hızlı Menü: