Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(01-11-2019, Saat: 22:33)anlamamki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tv netcast
Mkipvtv uygulamasi
Bu linkleri nasil yuklip bu uygulama uzerinden izyelebilirim?

Buraya linklerinizi eklemeyin lutfen.
Mkiptv kullanimi icin http://mkiptv.ovh a bakin lütfen.
Teşekkür Edenler:
normal uydudan açınca ses sistemi çalışıyor,mkiptv açınca ses sinema sisteminden ses gelmiyor neden acaba
Teşekkür Edenler:
(02-11-2019, Saat: 13:29)koraysx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: normal uydudan açınca ses sistemi çalışıyor,mkiptv açınca ses sinema sisteminden ses gelmiyor neden acaba

Ses sisteminde sesi yukseltin.
Hala gelmiyorsa lg servisi ile görüşün lütfen.
Teşekkür Edenler:
(02-11-2019, Saat: 13:49)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-11-2019, Saat: 13:29)koraysx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: normal uydudan açınca ses sistemi çalışıyor,mkiptv açınca ses sinema sisteminden ses gelmiyor neden acaba

Ses sisteminde sesi yukseltin.
Hala gelmiyorsa lg servisi ile görüşün lütfen.

ses son ses ilginç olay ipde ses siteminden ses gelmiyo normal kanalda geliyor,denemediğim yöntem kalmadı sadece mkvod ta oluyor
Teşekkür Edenler:
MKIPTV 4.1.26 sürümüne yükseltilmiştir.

- Movie bilgi ekranı güncellenmiştir.
- Player ekranında bulunan buffer değeri kaldırılmıştır.(Kullanıcılar burada yazan değeri internet hızı sandıkları için kaldrılmıştır.)
Teşekkür Edenler: /onur
(02-11-2019, Saat: 23:03)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.1.26 sürümüne yükseltilmiştir.

- Movie bilgi ekranı güncellenmiştir.
- Player ekranında  bulunan buffer değeri kaldırılmıştır.(Kullanıcılar burada yazan değeri internet hızı sandıkları için kaldrılmıştır.)

Ustam öncelikle böyle bi program hazırladığınız için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Ben lg netcast üzerinden  kullanmaktayım öğrenmek istediğim ilerde altyazı özelliği gelebilir mi yoksa teknik olarak bu yazılım üstüne Mkiptv ye gelmesi mümkün değil mi.
Teşekkür Edenler:
Programinizi severek kullanmaktayiz bir sonraki guncellemeler icin bazi tavsiyelerde bulunmak istiyorum mumkunse
1 incisi bence list tusuna bastigimizda ekran kuculmese ve sadece kanal listesi gozukse kanal listesininde arkasi seffaf olabilirse cok guzel olabilir
2 incisi iptv linkleri gruplara ayrilabiliyor burada bir sikinti yok ama kanal acikken grupdan cikip baska bir gruba gecmek istedigimizde yayinda kapaniyor yayin kapanmadan gruplar arasi listeninde icinden gecis yapilabilirse guzel olacaktir
3 uncu ve son tavsiyem iptvlerde genelde insanlar hangi cozunurlukde yayin izledigini gormek istiyor 1920x1080 gibi her kanal gecisinde ve durum bilgi cubugu cikisinda bu degerler yazabilirse bence mukemmel olacaktir
Teşekkür Edenler:
@wonderer
Lg bu ozelligi kaldirdigi icin su asamada mumkun degil.
Sadece webos3+ lerde altyazi secenegi vardi ama onuda
Su an kapattilar. Tekrar aktif edildiginde eklenecektir.
@clubberfree
Uygulama stabilizetisi etkilemeyecek ozellikler eklenebilir.
Degerlendirmeye alinacaktir. Teşekkürler.
Teşekkür Edenler: wonderer , #Okifioktay , kaptancort
#mkvod ben tesekkur ederim hoscakalin
Teşekkür Edenler:
merhaba. MKIPTV4 lg netcast televizyonuma yükledim. Akabinde kanal listesi yükledim m3u. Kanal listesi programda görünüyor kanala tıklıyorum açılıyor ancak 3 saniye sonra link alınamadı hatası verip kapanıyor. Yami ilk 3-5 saniye izleniyor kanal ancak hemen sonrası link alınamadı hatası alıyorum. Acemi olduğum için nerede hata yaptım anlayamadım açıkcası. Bilginiz var mıdır ? Teşekkürler..
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 376,748 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: