Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(28-05-2017, Saat: 12:00)alperg23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

LM640 model tv için mkiptv yükledim ilk açılışta '' çalma listesi bulunamadı, default liste yüklenecek '' uyarısı verdi. Yaklaşık yarım saat boyunca yükleniyor yazdı ancak bişey olduğu yok : )

Burada anlatıldığı gibi portalları yükleyin.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
merhabalar 2 sorum var
1. bende lg smart tv netcast var. netcast sistemlerde ülke kodu nasıl değiştirilir
2. netcast için hariçten nasıl uygulama indirilir ve netcast lar için harici uygulamaların oldupu bir forum sitesi varmıdır
Teşekkür Edenler:
(06-06-2015, Saat: 12:41)Yarbay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015, Saat: 11:54)ctapmex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG 42LM 660S televizyonum var. Son 3 aydır her iptv seyretmem gerektiğinde ağ ayarlarını yapıp her seferinde modem şifresini giriyorum. Çok sıkıldım neden modem şifremi kayıt etmiyor. Daha önce böyle bir hata almıyordum. Şimdiden teşekkürler.

WİFİ üzerinden bağlandığımda bende aynı sorunu yaşamıştım,  Modem ile TV arası (5mt) kablo aldım ve Kablolu bağlanıyorum,  şimdilik sorun yaşamıyorum.

modemi resetle tv den modem ismini yeniden ara ve şifreyi gir arada bir oluyor yıllardır wifi ile kullanıyorum sorun yok büyük ihtimalle modeme bağlanan cihazlarla çakışıyor At
Teşekkür Edenler: #mkvod
Bende de olmuştu çözümü şu şekilde internetten modemin arayüzüne gir modemin ismini değiştir kaydet çık düzelecek
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
bugün itibariyle deneme süreniz sona ermiştir.bağış yapmak için mkiptv@gmail.com adresiyle irtibata geçin diyor.ne yapmalıyım
Teşekkür Edenler:
(07-07-2017, Saat: 16:02)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün itibariyle deneme süreniz sona ermiştir.bağış yapmak için mkiptv@gmail.com  adresiyle irtibata geçin diyor.ne yapmalıyım

Mkiptv@gmail.com a yazarsaniz bilgi verilecektir.
Teşekkür Edenler:
mkvod'da deneme süresi diye bir olay varmı bilgilenmek istiyorum
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 bağış ile ilgili konu bu ve yukarıda size iletişim için bir mail adresi verilmiş.bağış ile ilgili merak ettiğiniz soruları bu mail adresine iletiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
yaklaşık 3 senedir mkvod kullanıcısıyım şimdiye kadar böyle bir olaya rastlamadım.deneme süresi neymiş bir açıklama yapsanızda bizde anlasak var yada yok.bağışla ilgili sayfaya yönlendirip duruyorsunuz.
Teşekkür Edenler:
(09-07-2017, Saat: 18:54)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık 3 senedir mkvod kullanıcısıyım şimdiye kadar böyle bir olaya rastlamadım.deneme süresi neymiş bir açıklama yapsanızda bizde anlasak var yada yok.bağışla ilgili sayfaya yönlendirip duruyorsunuz.

Bağış yaparak uygulamayı kısıtlama olmadan kullanabilirisiniz.
Uygulamalar icin bellirli bir kullanimdan sonra deneme suresi sona ermektedir.
Ayrıntılı bilgi icin mkiptv@gmail.com dan bilgi alabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,618 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: