Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Slm arkadaslar,

ben ana menü olarak macadress-m.xml dosyasini yükledim, fakat buldugum linkleri, ister xml olarak yükliyim, ister m3u olarak, hic biride calismiyor. Acikcasi bu linklerin hangisi xtream hangisi m3u yada xml onuda pek cözemedim. Benim bakmak istedigim ücretsiz türkce ve alman kanallari, bu kanallar icin elinde hazir bir xml yada m3u dosyasi olan varmi acaba?
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
(21-05-2018, Saat: 12:33)tukroc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm arkadaslar,

ben ana menü olarak macadress-m.xml dosyasini yükledim, fakat buldugum linkleri, ister xml olarak yükliyim, ister m3u olarak, hic biride calismiyor. Acikcasi bu linklerin hangisi xtream hangisi m3u yada xml onuda pek cözemedim. Benim bakmak istedigim ücretsiz türkce ve alman kanallari, bu kanallar icin elinde hazir bir xml yada m3u dosyasi olan varmi acaba?

merhaba

hazır liste olsa bile çok sağlıklı olmayacaktır. iptv linkleri eğer ücret karşılığı kişiye özel alınmamışsa uzun ömürlü olmuyor. bulduğunuz linkleri önce bilgisayarda vlc player ile test edin. vlc player da oyanayan linkler mkvod uygulamasında da oynar. büyük ihtimalle elinizdeki linklerin süresi dolmuştur. canlı yayın linkleri artık çok sorun çıkardığı için pek güncellenmiyor portallarda. ancak birkaç portalda otomatik modül olarak eklendiğinden çalışan kanalları o bölümlerde bulabilirsin. güçlü, sansar gibi portallarda var.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , /NeTeS
MKIPTV 3.2.9 sürümüne yükseltilmiştir.
--m3u parse güncellemesi yapılmıştır.
MKIPTV arayüz(green tema) güncellemesi yapılmıştır.
v 3.3.0

1531259202670.jpg
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , Baki07
(11-07-2018, Saat: 00:50)MKvod_MKiptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV arayüz(green tema) güncellemesi yapılmıştır.
v 3.3.0

1531259202670.jpg

Eline Sağlık ama Bu Tema Kasma Yapıyor Sanki Usta
Teşekkür Edenler:
(11-07-2018, Saat: 13:49)KartalSPOR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-07-2018, Saat: 00:50)MKvod_MKiptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV arayüz(green tema) güncellemesi yapılmıştır.
v 3.3.0

1531259202670.jpg

Eline Sağlık ama Bu Tema Kasma Yapıyor Sanki Usta

Değişiklik yaptım. Şimdi hızlanması lazım.
Not: Yenileme yi unutmayın
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , asil33 , acemi iste
ustam çok güzel olmuş eline sağlık. bir de favori ekleme özelliği olsa çok güzel olurdu.( daha önce de söylemiştim ve güncelleme yaptığımda dikkate alırım demiştiniz, galiba unuttunuz)
Teşekkür Edenler: /onur
(14-07-2018, Saat: 19:34)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustam çok güzel olmuş eline sağlık. bir de favori ekleme özelliği olsa çok güzel olurdu.( daha önce de söylemiştim ve güncelleme yaptığımda dikkate alırım demiştiniz, galiba unuttunuz)

Bir sonraki güncellenmeye inşallah.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , /NeTeS , asil33 , #sorgumurat
MKIPTV 3.3.1 sürümüne güncellenmiştir.

- 5 adet favori liste oluşturma eklenmiştir.
- Güncellemelerin aktif olması için MKIPTV ana ekranda vede MKIPTV ayarlarda kırmızı tuşsa 1 defa basın lütfen.
- Ayarlara favori isimleri düzenleme eklendi.
Favori isimleri arasında / işratei kullanın lütfen.
Örnek: Film/Dizi/Haber/Animasyon/Ulusal

5 adet Favori listesine eklemek istediğiniz linkin üzerinde iken P+ (Channel UP) tuşana basın. Açılan listede UP/DOWN tuşları ile istediğiniz favoriy, seçip OK e basın.
Silmek için ise favori listesinde iken silmek istediğiniz linkte iken P- (Channel DOWN) tuşuna basın.

Önemli Not: Favori listeleri tv nizin hafızasında saklanacaktır. Bazı modellerde hafızadan kaynaklanan sorunlardan dolayı tv yi kapatıp açtığınızda favori listeleriniz silinebilir.

Lütfen test edip hataları bildirin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , Baki07
(17-07-2018, Saat: 11:58)MKvod_MKiptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 3.3.1 sürümüne güncellenmiştir.

- 5 adet favori liste oluşturma eklenmiştir.
- Güncellemelerin aktif olması için MKIPTV ana ekranda vede MKIPTV ayarlarda kırmızı tuşsa 1 defa basın lütfen.
- Ayarlara favori isimleri düzenleme eklendi.
Favori isimleri arasında / işratei kullanın lütfen.
Örnek: Film/Dizi/Haber/Animasyon/Ulusal

5 adet Favori listesine eklemek istediğiniz linkin üzerinde iken P+ (Channel UP) tuşana basın. Açılan listede UP/DOWN tuşları ile istediğiniz favoriy, seçip OK e basın.
Silmek için ise favori listesinde iken silmek istediğiniz linkte iken P- (Channel DOWN) tuşuna basın.

Önemli Not: Favori listeleri tv nizin hafızasında saklanacaktır. Bazı modellerde hafızadan kaynaklanan sorunlardan dolayı tv yi kapatıp açtığınızda favori listeleriniz silinebilir.

Lütfen test edip hataları bildirin.
S.a

Netcast La620s açtım kapadım sıkıntısız çalışıyor Eline sağlık ustam
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 490,871 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: