Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(21-07-2018, Saat: 18:52)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam çok sagol güzel ama sanki sarı tuşun hem yeri yanlış hemde çalışmıyor. En azından bana öyle geldi. Kolay gelsin.

Duzeltilmistir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , asil33
mkiptv3 çiçekli bar var hiçbir kanal listesi yok kırmızı yeşil sarı tuşlar çalışıyor favori 5 seçenek çıkıyor girişte kanal listesi olmadığından  favorilere kanal yüklenemiyor geri tuşuyla iptv den çıkılmıyor ancak exıt la tv ye geçiliyor bilginize saygılarımla tv 5500 lw netcast
Teşekkür Edenler:
(22-07-2018, Saat: 22:25)bakhun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkiptv3 çiçekli bar var hiçbir kanal listesi yok kırmızı yeşil sarı tuşlar çalışıyor favori 5 seçenek çıkıyor girişte kanal listesi olmadığından  favorilere kanal yüklenemiyor geri tuşuyla iptv den çıkılmıyor ancak exıt la tv ye geçiliyor bilginize saygılarımla tv 5500 lw netcast

Guncelleme sonunda bahsettigim sorun olusmus sanirim.
Tv niz eski model oldugu icin desteklemiyor.
Bu sorun icin duzeltme yapacagim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , bakhun
(22-07-2018, Saat: 23:07)MKvod_MKiptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-07-2018, Saat: 22:25)bakhun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkiptv3 çiçekli bar var hiçbir kanal listesi yok kırmızı yeşil sarı tuşlar çalışıyor favori 5 seçenek çıkıyor girişte kanal listesi olmadığından  favorilere kanal yüklenemiyor geri tuşuyla iptv den çıkılmıyor ancak exıt la tv ye geçiliyor bilginize saygılarımla tv 5500 lw netcast

Guncelleme sonunda bahsettigim sorun olusmus sanirim.
Tv niz eski model oldugu icin desteklemiyor.
Bu sorun icin duzeltme yapacagim.

Sorun düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , #Okifioktay
Hocam herşey için teşekkürler mümkünse birde recall tuşu atayabilir miyiz.
Teşekkür Edenler:
(23-07-2018, Saat: 12:13)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam herşey için teşekkürler mümkünse birde recall tuşu atayabilir miyiz.

Recall?
Teşekkür Edenler:
(23-07-2018, Saat: 15:38)MKvod_MKiptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2018, Saat: 12:13)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam herşey için teşekkürler mümkünse birde recall tuşu atayabilir miyiz.

Recall?

İzledigin bir onceki kanala donme tusu,ingilizceyide mi biz ogretelim kardesim Smile bu arada benimde en cok kullandigim ozellik budur sirf bu ozellik yuzunden hala dm800 kullaniyorum.bu ozellik olursa belki ben bile artik ip tv ye gecerim.
Teşekkür Edenler:
(23-07-2018, Saat: 16:13)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2018, Saat: 15:38)MKvod_MKiptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Recall?

İzledigin bir onceki kanala donme tusu,ingilizceyide mi biz ogretelim kardesim Smile bu arada benimde en cok kullandigim ozellik budur sirf bu ozellik yuzunden hala dm800 kullaniyorum.bu ozellik olursa belki ben bile artik ip tv ye gecerim.

Recall tekrar arama demektir.
Sizin demek istediginiz quick view ve tvlerde bu ozellik var zaten.
Mkiptv ye eklerim ama atanacak tus kalmadi.
Player ekranini guncelleyecegim o zaman bir buton eklerim.
Teşekkür Edenler: Baki07
Hocam benim demek istediğimi anlamışsın çok teşekkür ederim. Yapabilirseniz çok sevinirim. Benim şöyle bir önerim olacak, sıfır(0) tuşunu atayabilirsiniz. Çünkü o tuş boşta. Tesekkurler.
Teşekkür Edenler:
(23-07-2018, Saat: 19:34)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim demek istediğimi anlamışsın çok teşekkür ederim. Yapabilirseniz çok sevinirim. Benim şöyle bir önerim olacak, sıfır(0) tuşunu atayabilirsiniz. Çünkü o tuş boşta. Tesekkurler.

Yesil tusu kullanabilirim.
Play ekraninda info ya gerek yok aslinda.
Zaten ok tusu ile bilgi geliyor.
Teşekkür Edenler: /onur , asil33 , Baki07

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 489,383 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: