Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.04/5 - 169 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links)
(27-12-2018, Saat: 19:05)Burger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ba6jDV.jpg

Mailru linkleri Netes portalda deneyin.
Belirttiginiz link bendede acmiyor. Ölü olabilir.
Teşekkür Edenler: Burger , /NeTeS
(27-12-2018, Saat: 19:11)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2018, Saat: 19:05)Burger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ba6jDV.jpg

Mailru linkleri Netes portalda deneyin.
Belirttiginiz link bendede acmiyor. Ölü olabilir.

O portalda cogu acildi.Demek ki daha once ne kadar olu link varsa ona denk gelmisim.? Ama size cidden cok tesekkur ederim 3 senedir tv bosa kullanmisim suan tv ve sizin programin yararlarindan faydalaniyorim emeginize saglik.
Teşekkür Edenler: Tubamurat
yeri gelmişken gereksiz olsa da bu mail.ru ile ilgili bir bilgi vereyim bundan yaklaşık 2-3 sene önce mail.ru telif falan dinlemez linkleri silmezdi ama adamlara acayip tazminat davaları açıldı ve artık onlarda deli gibi link siliyorlar Smile

Bilgi:bahsettiğiniz link benim portaldaymış sildim o linki ama o filmin alternatif linki var o çalışıyor ordan izleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: /NeTeS , Burger , Tubamurat
(27-12-2018, Saat: 20:35)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeri gelmişken gereksiz olsa da bu mail.ru ile ilgili bir bilgi vereyim bundan yaklaşık 2-3 sene önce mail.ru telif falan dinlemez linkleri silmezdi ama adamlara acayip tazminat davaları açıldı ve artık onlarda deli gibi link siliyorlar Smile

Bilgi:bahsettiğiniz link benim portaldaymış sildim o linki ama o filmin alternatif linki var o çalışıyor ordan izleyebilirsiniz.
Guzel portal emeginize saglik
Teşekkür Edenler: /onur
Merhaba youtube linkleri ne durumda açılıyor mu ?

youtube linki yeterli diye biliyordum. Şuan açmıyor

Lg49uh610v
Teşekkür Edenler:
Guclu kafe iptv calismiyor bilgisi olan varmi acaba?
Teşekkür Edenler:
(28-12-2018, Saat: 19:11)Coni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guclu kafe iptv calismiyor bilgisi olan varmi acaba?

Ilk 6 daki tüm modülleri şimdi denedim hepsi açılıyor androidde. Netcast kullanıyorsanız açmıyor artık, netcast lg tvde. Yeni tv al diyor lg.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , Tubamurat , /onur , izzethan
(28-12-2018, Saat: 18:33)pltmgnm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba youtube linkleri ne durumda açılıyor mu  ?

youtube linki yeterli diye biliyordum. Şuan açmıyor

Lg49uh610v

genel anlamda youtube da bir sorun yok ama malum youtube bazı videolarada bölge kısıtlaması,bazılarında ise farklı apiler kullanıyor onlardan dolayı açılmayan linkler mevcut.sizde hiçbir video açılmıyorsa internet bağlantı ve ayarlarınızı kontrol ediniz ve modeminizi yeniden başlatınız.

EKLEME:Youtube da neden 480p,1080p ve üstü çözünürlük yok diye düşünenler için hatırlatma yapalım.çünkü Youtube kendi playeri dışındaki uygulamalarda (bizim mkvod gibi) bu çözünürlüklerde ses kodecini ayrı veriyor.Yani görüntü gelse bile bu çözünürlüklerden ses gelmiyor o yüzden bu çözünürlükler uygulama tarafından alınmıyor.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , /NeTeS , acemi iste , #sorgumurat
mkvod üstad rapid ve rapidrame özel linkleri açılmıyor hem onur ustanın extra portaldaki bugün ne izlesem deki filmlerde hem de hdfilmcehennemi modülde denedim
Teşekkür Edenler:
(10-01-2019, Saat: 14:35)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod üstad rapid ve rapidrame özel linkleri açılmıyor hem onur ustanın extra portaldaki bugün ne izlesem deki filmlerde hem de hdfilmcehennemi modülde denedim

Yapı değiştirmişler. Biraz bekleyelim eski haline dönmezse bakarım.

Not: İlgili konuya yazın lütfen.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , teknik80 , abbaas , muce , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitelerden EMBED linki nasıl alınır... (Resimli Anlatım) @By YARBAY onur 27 37,880 01-02-2024, Saat: 15:06
Son Yorum: sorgumurat
  Vidmoly linklerini LG MKVOD uygulamasından izlemek onur 1 3,995 15-05-2022, Saat: 22:55
Son Yorum: onur
  MKVOD XML Creator mkvod 14 44,572 02-04-2021, Saat: 17:26
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD Kodi Api mkvod 23 30,639 23-02-2020, Saat: 23:43
Son Yorum: mkvod
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkvod 30 63,732 27-05-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: habib723

Hızlı Menü: