Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(26-12-2019, Saat: 11:58)voko26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 2011 model LG 42. 620 S Smart TV sahibiyim MKIPTV'mi nasıl aktive edeceğim. Televizyon kanallarını listeme nasıl getireceğim hakkında acil yardımınıza ihtiyacım var. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Mkiptv kullanimi icin http://mkiptv.ovh a bakin lütfen.
Teşekkür Edenler: voko26 , abbaas , acemi iste
Merhaba arkadaşlar LG Smart tv Wi-Fi üzerinden izliyordum 1080 mp filmlerde donma olunca tv ye kablolu bağlandım. Mkvoda girdim listeye tıklayınca dosya bulunamadı diyor. Kabloyu iptal edip Wi-Fi bağlantısı yapınca normale dönüyor. Problem ne arkadaşlar
Teşekkür Edenler:
(09-02-2020, Saat: 19:45)kemaldmt58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar LG Smart tv Wi-Fi üzerinden izliyordum 1080 mp filmlerde donma olunca tv ye kablolu bağlandım. Mkvoda girdim listeye tıklayınca dosya bulunamadı diyor. Kabloyu iptal edip Wi-Fi bağlantısı yapınca normale dönüyor. Problem ne arkadaşlar

Her bir mac adresi için portalları yüklemelisiniz.
Teşekkür Edenler: acemi iste
nasıl aktıf olurum LG smart tv ye
uraştım bagış yapamadım.
Teşekkür Edenler:
LG smart lg tv ye kanallarını yukledim.teşkler
Teşekkür Edenler:
Üyelik işlemlerim tamm.aktıf görünüyoor.ama yukledıgım kanallar çıkıyoor ve üzerıne tıklayınca deneme süreniz dolmuştur dıyoor.bagış yapmak istıyorum sayfalararı bır turlu ulaşamıyorum.teşkler.
Teşekkür Edenler:
(10-03-2020, Saat: 11:43)RUSSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelik işlemlerim tamm.aktıf görünüyoor.ama yukledıgım kanallar çıkıyoor  ve üzerıne tıklayınca deneme süreniz dolmuştur dıyoor.bagış yapmak istıyorum sayfalararı bır turlu ulaşamıyorum.teşkler.
Mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
Teşekkür Edenler:
(10-03-2020, Saat: 13:51)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2020, Saat: 11:43)RUSSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelik işlemlerim tamm.aktıf görünüyoor.ama yukledıgım kanallar çıkıyoor  ve üzerıne tıklayınca deneme süreniz dolmuştur dıyoor.bagış yapmak istıyorum sayfalararı bır turlu ulaşamıyorum.teşkler.
Mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.

Forum sayfasına yazıyor ama bir türlü mesajlarına bakmıyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
KULLANICI ADIM:RUSSE
BUGUN YOLLADIGIM MAC:NO YANLIŞ İMİŞ.ŞİMDİ DOGRUSUNU YAZIYOORUM.

kanallar açılmıyoor dıye yazdım.actıf edildiniz diye cevap geldi.
denedim kanalları yıne aynısı.deneme suresi bitmıştır diye yazı geliyoor ekranda.
MKİPTV UYGULAMASINI DA ÇOK BEGENDİM.AMA KULLANAMIYOORUM.
BAGIŞTA YAPACAGIM ONA DA ULASAMIYORUM.ŞİMDİDEN TEŞKLER.
SİZLERE KOLAY GELSİN.SAYGILARIMLAN.
Teşekkür Edenler:
(10-03-2020, Saat: 17:56)RUSSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KULLANICI ADIM:RUSSE
BUGUN YOLLADIGIM MAC:NO YANLIŞ  İMİŞ.ŞİMDİ DOGRUSUNU YAZIYOORUM.

kanallar açılmıyoor dıye yazdım.actıf edildiniz diye cevap geldi.
denedim kanalları yıne aynısı.deneme suresi bitmıştır diye yazı geliyoor ekranda.
MKİPTV UYGULAMASINI DA ÇOK BEGENDİM.AMA KULLANAMIYOORUM.
BAGIŞTA YAPACAGIM ONA DA ULASAMIYORUM.ŞİMDİDEN TEŞKLER.
SİZLERE KOLAY GELSİN.SAYGILARIMLAN.

Russe mkiptv@gmail.com a mail gonder.
Mac Adresinizi buraya yazmayin.
Size verilen cevapları okuyun.
Teşekkür Edenler: abbaas , acemi iste , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,616 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: