Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.97/5 - 59 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD8 ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ / MOBILE
(06-09-2021, Saat: 15:42)murat akin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bagis  istemiyormu    yazmiyor ic birsey    3 ay sonra kapanirmi

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 bu sayfayı okuyarak
mkiptv@gmail.com a mesaj yazın
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , abbaas , #sorgumurat , #mkvod
mrb programı yeni yeni kullanmaya başladım lakin bir sorunla karsılasıyorum. mesela bir dizi seyretmek için dizinin oldugu bölüme giriyorum 1. bölümü acıyorum izliyorum ve 2. bölüme gecmek istedigimde geri tusuna basıyorum ama ekran donup kalıyor ve 3 4 kez geri tusuna basıyorum ama tam ana ekrana kadar cıkış yapıyor bunu sürekli her bölümü izlemek için tekrarlamak zorunda kalıyorum bunun cözümü varmı acaba?
Teşekkür Edenler:
(16-09-2021, Saat: 08:31)cellat87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mrb programı yeni yeni kullanmaya başladım lakin bir sorunla karsılasıyorum. mesela bir dizi seyretmek için dizinin oldugu bölüme giriyorum 1. bölümü acıyorum izliyorum ve 2. bölüme gecmek istedigimde geri tusuna basıyorum ama ekran donup kalıyor ve 3 4 kez geri tusuna basıyorum ama tam ana ekrana kadar cıkış yapıyor bunu sürekli her bölümü izlemek için tekrarlamak zorunda kalıyorum bunun cözümü varmı acaba?

Aynısı bende de oluyor. Yani sorun senlik değil.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler:
(16-09-2021, Saat: 16:51)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-09-2021, Saat: 08:31)cellat87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mrb programı yeni yeni kullanmaya başladım lakin bir sorunla karsılasıyorum. mesela bir dizi seyretmek için dizinin oldugu bölüme giriyorum 1. bölümü acıyorum izliyorum ve 2. bölüme gecmek istedigimde geri tusuna basıyorum ama ekran donup kalıyor ve 3 4 kez geri tusuna basıyorum ama tam ana ekrana kadar cıkış yapıyor bunu sürekli her bölümü izlemek için tekrarlamak zorunda kalıyorum bunun cözümü varmı acaba?

Uygulama alinan veriyi ekrana yansitir.
Bir tusa bastiginizda beklemeniz gerekir.
Bazi siteler gec cevap vermektedir.
Siz beklemez 3 - 4 defa basarsaniz o kadar geri yapmis olursunuz ve uygulama en başa dönmüş olur.
Teşekkür Edenler:
(06-09-2021, Saat: 20:49)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2021, Saat: 15:42)murat akin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bagis  istemiyormu    yazmiyor ic birsey    3 ay sonra kapanirmi

(16-09-2021, Saat: 17:33)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bir tusa bastiginizda beklemeniz  gerekir.
Siz beklemez 3 - 4 defa basarsaniz o kadar geri yapmis olursunuz ve uygulama en başa dönmüş olur.

maalesef o şekilde değil. bekliyorum ona rağmen yine de o ekran aktif olmuyor bos bir ekranda kalıyor oyle.
Teşekkür Edenler:
(16-09-2021, Saat: 18:20)cellat87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2021, Saat: 20:49)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

(16-09-2021, Saat: 17:33)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bir tusa bastiginizda beklemeniz  gerekir.

maalesef o şekilde değil. bekliyorum ona rağmen yine de o ekran aktif olmuyor bos bir ekranda kalıyor oyle.
Demekki o anlik veri gelmiyor.
Yapacak bir sey yok ne yazikki.
Teşekkür Edenler:
Modul m51 e yükseltilmiştir.
-Dizibox local modul düzletilmiştir.
Teşekkür Edenler: abbaas , #sorgumurat , /onur , muce , #Okifioktay
Mkvod film modüllerinde hd film cehennemi modülü çalışmıyor bir bakabilirmisiniz
Teşekkür Edenler:
(18-09-2021, Saat: 15:58)Kgu45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod film modüllerinde hd film cehennemi modülü çalışmıyor bir bakabilirmisiniz

Kontrol edildi çalışmaktadır. İnternet veya cihazınızdan kaynaklı olabilir veya geçici bir problemdir..
Teşekkür Edenler:
Local modul m52 ye yükseltilmiştir.

--Değişen site adresleri güncellenmiştir.
Teşekkür Edenler: humanist , samuray

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD Android Sürümlerinde Lokal Kullanımı onur 3 8,672 07-12-2022, Saat: 23:22
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: