Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(15-08-2017, Saat: 15:27)Foo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg 640s icin flas bellek icin surum 5'i  tekrar guncelleyebilirmisiniz. Teşekkürederim.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Teşekkür Edenler:
Dün kullandıgım MKIPTV bugün açılmıyor aynı şekilde MKVOD'da açılmıyor açılsa bile bomboş ekran çıkıyor acaba sorun nedir uygulamaları silip tekrar kurdum fakat yine aynı ?
Teşekkür Edenler:
(07-09-2017, Saat: 16:22)silah91 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün kullandıgım MKIPTV bugün açılmıyor aynı şekilde MKVOD'da açılmıyor açılsa bile bomboş ekran çıkıyor acaba sorun nedir uygulamaları silip tekrar kurdum fakat yine aynı ?

Ben az önce MKIPTV kullandım ama gayet normal çalıştı.
Teşekkür Edenler: #mkvod
Peki bende ne gibi sorun olabilir?
Teşekkür Edenler:
(07-09-2017, Saat: 20:28)silah91 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bende ne gibi sorun olabilir?

Dns degistirin. Modemi kapatip acin.
Tv de login oldugunuzu kontrol edin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Dün akşam bende de deneme süresi bitti bağış yapın yazıyordu ustam.
Teşekkür Edenler:
(08-09-2017, Saat: 11:39)spilberk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam bende de deneme süresi bitti bağış yapın yazıyordu ustam.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68
Teşekkür Edenler:
(09-07-2017, Saat: 18:54)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık 3 senedir mkvod kullanıcısıyım şimdiye kadar böyle bir olaya rastlamadım.deneme süresi neymiş bir açıklama yapsanızda bizde anlasak var yada yok.bağışla ilgili sayfaya yönlendirip duruyorsunuz.

Aynen bende 3 yıl oldu kullanıyorum nedir bu anlam veremiyorum deneme süresi yoktu böyle birşey
Teşekkür Edenler:
(05-10-2017, Saat: 19:21)anale Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2017, Saat: 18:54)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaklaşık 3 senedir mkvod kullanıcısıyım şimdiye kadar böyle bir olaya rastlamadım.deneme süresi neymiş bir açıklama yapsanızda bizde anlasak var yada yok.bağışla ilgili sayfaya yönlendirip duruyorsunuz.

Aynen bende 3 yıl oldu kullanıyorum nedir bu anlam veremiyorum deneme süresi yoktu böyle birşey

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 konuyu inceleyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
ben çözemedim bizden bağış mı bekleniyor deneme süreniz dolmuştur uyarısının giderilmesi için
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 32,066 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: